Klub

Utrka beba - Mostar 2012

Dana 13.10.2012. u sportskoj dvorani na Bijelom brijegu u Mostaru održana je već tradicionalna Utrka beba. Na ugodnom druženju okupilo se preko 200 beba koje su pratili njihovi roditelji, rodbina i prijatelji.

Natjecanje je bilo organizirano u dvije kategorije – puzanje i trčanje. Mak Badžak odnio je prvu nagradu u puzanju, dok je drugo mjesto osvojio Matej Kandža, a treće Lana Mališić. U kategoriji trčanja prvu nagradu ponijela je Barbara Mandlbaum, drugo mjesto osvojila je Eva Pindžo, a treće Ivana Ladan. Najmlađi natjecatelj ove godine bio je Filip Jeličić, koji je zajedno sa najbržim bebama dobio vrijedne poklon pakete firme Violeta, glavnog sponzora ove manifestacije.

Svoje zadovoljstvo nije krila niti Amna Pupovac, direktorica Radija Studio 88 koji je i ove godine bio glavni organizator samog događaja. Pupovac je istaknula kako je, između ostalog, cilj ovog druženja bio i uputiti apel gradskoj vlasti o nepostojanju zakona o porodiljnom dopustu.

No, najvažnije od svega bilo je ipak veselo druženje djece koja su pokazala pozitivni natjecateljski duh.