Klub

Dobitnici Nagradne igre za Dan žena


Drage naše,

Objavljujemo dobitnike Nagradne igre za Dan žena. Nagradna igra trajala je u razdoblju 03.03.-08.03.2014.
Uvjet sudjelovanja bio je kupnja 1 pakiranja Violeta Kantarion uložaka ili drugih Violeta uložaka ili Violeta kozmetičkih maramica te slanjem SMS poruke s potrebnim podacima.

Sretni dobitnici uskoro će biti kontaktirani od strane predstavnika Violete, a nagrade će biti dostavljene na kućnu adresu.

Zahvaljujemo svima na sudjelovanju u nagradnoj igri te sretnim dobitnicama čestitamo!

FOND NAGRADA:

1. Nagrada Wellness vikend za dvije osobe u Dubrovniku x 1
2. Set keramičkog posuđa x 1
3. Tablet uređaj x 1
4. Violeta poklon paket x 50

POPIS DOBITNIKA:
1 Senedina Sarajlić - Tuzla
2 Samka Šabić - Živinice
3 Kristina Primorac - Čitluk

4 Alma Hadžić - Tuzla
5 Katarina Marić - Široki Brijeg
6 Amela Amerspahić-Jakubović - Sarajevo
7 Kerima Toromanović - Cazin
8 Dudo Sedina - Kakanj
9 Seferdina Memić - Jelah
10 Martina Džido - Usora
11 Amela Ajanović - Ilidža
12 Elzina Palavrić - Tuzla
13 Ana Šimić - Orašje
14 Kristinka Petković - Pale
15 Marijana Duno - Kiseljak
16 Amelina Kadrić - Kakanj
17 Meliha Babaluk - Kiseljak
18 Ivanka Banjac - Novi Travnik
19 Džemila Sofović - Sarajevo
20 Dženana Memić - Sarajevo
21 Vesna Kordić - Mostar
22 Jasna Pečanac - Banja Luka
23 Edin Omeragić - Gradačac
24 Elmir Liha - Sarajevo
25 Vesna Đurić - Brčko
26 Kristina Sušac - Čitluk
27 Slađana Hadžizukić - Konjic
28 Amela Kurtić - Lukavac
29 Jasmina Brajlović - Sarajevo
30 Elvira Imamović - Lukavac
31 Luca Sajević - Vitez
32 Ivana Raič - Konjic
33 Dženana Spahović - Sarajevo
34 Erna Musanović - Travnik
35 Jasmina i Leila Nedžibegović - Tuzla
36 Irma Novalić - Konjic
37 Alema Mehmedić - Sarajevo
38 Ajla Sačirović - Travnik
39 Mensura Tutun - Ilidža
40 Amira Degirmendžić - Sarajevo
41 Dajana Rako - Mostar
42 Jelene Franković - Kiseljak
43 Senka Bradić - Travnik
44 Jelena Brsadinac - Tuzla
45 Vanja Sučić - Tomislavgrad
46 Nedjeljko Radić - Banja Luka
47 Jasmina Bečirović - Sarajevo
48 Melina Musulin - Čapljina
49 Esmedina Selimović - Cazin
50 Dženana Brkić - Lukavac
51 Monika Bagarić - Jajce
52 Marina Marić - Grude
53 Irma Gegić - Tuzla